به نام خدا
طراحی سایت

ارتقا رتبه سایت در گوگل

ارتقا رتبه در گوگلارتقا رتبه سایت در گوگل

بدیهی است که اگر شما بهترین وب سایت را از لحاظ طراحی سایت، اطلاعات و برنامه نویسی داشته باشید ولی سایت شما بیننده ای نداشته باشد کمترین ارزشی نخواهد داشت. ما با استفاده از ارتقا رتبه سایت در گوگل، شما را به صدر نتایج گوگل خواهیم آورد. امروزه در حدود ۹۰ درصد استفاده کنندگان اینترنت از طریق موتورهای جستجوگر به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا می کنند.

آیا می دانید ۸۵ درصد بازدیدگنندگان واقعی یک وب سایت را موتورهای جستجو باعث می شوند؟
آیا می دانید روش های بهینه سازی سایت و قرار گرفتن در رتبه های برتر موتورهای جستجو امروزه به یک علم تبدیل شده؟
آیا می دانید ۶۳.۵ درصد جستجو گران اینترنت سایتهای خود را از طریق گوگل پیدا می کنند؟
آیا می دانید گوگل در سال گذشته ۸۵ میلیارد جستجو از کل ۱۳۷ میلیارد جستجو را داشته است؟

همچنین به دلیل اینکه کاربر مورد نظر دقیقا به دنبال محصول و یا خدماتی است که شما سایت خود را برای آن بهینه سازی کرده اید در این روش شما کاربران هدفمند را به سایت خود راهنمایی می کنید و در واقع بالاترین بازدهی را به ازای بازدیدکنندگان سایت خواهید داشت.

ارتقا سایت شامل سه مرحله مهم هست که عبارتند از :

۱- از لحاظ تکنیکال و برنامه نویسی که برای تمام وب سایت هایی که توسط ما طراحی می شوند به صورت رایگان انجام خواهد شد.
۲- آنالیز کردن رقبا و بدست آوردن کلمات کلیدی و متن مورد نظر برای بوجود آوردن محتوای مناسب.
۳- بوجود آوردن بوکمارک ها و لینک های مفید و هم سنخ.

مجموعه فعالیتهایی که ما بر روی وب سایت شما برای بهینه سازی وب و ارتقا رتبه سایت در گوگل انجام می دهیم:

آنالیز وب سایت های رقبا

در این سرویس کاملا وب سایتهای رقیب بررسی می شود و وب سایت شما به نحوی بهینه سازی می شود که از رقبای شما پیشی بگیرد در رتبه های بالا تری قرار گیرد. یافتن موثر ترین و مهمترین لغات مورد نظر شغل شما در این سرویس با برنامه های خاص بهترین و مناسب ترین لغات شغل شما را که بالاترین بازدهی را برای بهینه سازی وب خواهد داشت را یافته و به شما پیشنهاد می دهیم.

ترکیب لغات

ما لغات مناسب را طوری ترکیب می کنیم که بالا ترین بازدهی ممکن را در ارتقا رتبه سایت در گوگل داشته باشد

اضافه کردن کدها و لغات به متن

مجموعه کدها لغات و ترکیب هایی از لغات در این سرویس در بطن و متن وب سایت شما به بهترین نحو قرار می گیرد

معرفی به موتورهای جستجو

در این سرویس صفحات اصلاح شده در فرآیند بهینه سازی و تنظیم شده به موتورهای جستجو معرفی می شوند موتورهای جستجو در بازه های زمانی کوتاه صفحات را مورد بازبینی قرار خواهند داد تا این اطمینان حاصل شود که آنها آخرین تغیرات محتوایی صورت گرفته در صفحات سایت شما را با خود برده اند

بالا بردن رتبه در نتایج جستجو

در این سرویس رتبه های سایت شما به محدوده یک تا ده در نتایج جستجو ارتقا داده می شود. (ارتقا رتبه سایت در گوگل) کسب رتبه های کمتر از ۱۰ آرزوی هر مدیر سایتی است که آگاهانه پای در وب نهاده است. در صورتیکه کلمات کلیدی نیز درست انتخاب شده باشند، این رتبه ها ارزش فوق العاده ای خواهند داشت. با توجه به این که همیشه موتورهای جستجو مخصوصا گوگل هر چند وقت یک بار فهرست های خود را بازبینی می کند و الگوریتم های متفاوتی برای فهرست های خود به کار می ببرد نمی توان گفت یک وب سایت همیشه در رتبه یک قرار دارد و برای رسیدن به این هدف نیاز به بازبینی، اصلاح وب سایت و بهینه سازی وب به صورت دوره ای وجود دارد. در چرخه زیر شما می توانید با سرویسهای ما که بصورت دوره ای است بیشتر آشنا شوید

و در آخر ارتقا رتبه سایت در گوگل

اگر تمایل دارید شما هم یکی از نتایج موفق در موتورهای جستجو باشید می توانید با تیم تخصصی ما در امور بهینه سازی وب و ارتقاء رتبه وب سایت به صورت رایگان مشورت کنید.شرکت وبیم شما را در داشتن بهترین عملکرد و وب سایتی بهینه یاری خواهد کرد.

بهینه سازی وب سایت امروزه به علم تبدیل شده است. یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا می باشد. اگر سایت شما در موتورهای جستجو گر اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند. ارتقا رتبه سایت در گوگل در موتورهای جستجوگر فرآیندی بسیار ارزشمند است که باعث افزایش قابل توجه بینندگان وب سایت خواهد شد. از طرفی به دلیل اینکه کسانی که به دنبال اطلاعات مورد نظر میگردند به سایت شما راهنمائی خواهند شد بیشترین بازدهی را نسبت به سایر روشها از قبیل تبلیغ در روزنامه، سایتهای تبلیغاتی و یا تبلیغ از طریق پست الکترونیک داراست. در پایان به این نکته اشاره میگردد که ارتقا رتبه سایت در گوگل و در موتورهای جستجو به صورت قرارداد تضمینی منعقد میگردد و در صورتی که سایت شما در ۱۰ سایت اول سایت گوگل قرار نگیرد ۳۰ درصد از پیش پرداخت اخذ شده پس داده خواهد شد.

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب ، بهینه سازی سایت برای حضور در رتبه اول گوگل از خدمات حرفه ای وبیم میباشد. حتما با ما تماس بگیرید.