به نام خدا
طراحی سایت

طراحی سایت به زبان آلمانی

طراحی سایت به زبان آلمانیطراحی سایت به زبان آلمانی

 با توجه به توسعه و افزایش روز افزون ارتباطات و روابط بین الملل بین شرکت ها ، کارخانه جات ، مجموعه های بازرگانی و صادرات در کشورمان با کشور آلمان بخاطر تجارت و صادرات ، تولیدات ، و آموزش از این رو جهت برقرار کردن ارتباط در اولین قدم،  آشنایی با زبان آن کشور مقابل و تبلیغات ، ارائه اطلاعات لازم با زبان  کشور آلمان است تا هرچه سریعتر و بهتر به نتیجه مطلوب رسید به همین خاطر اکثر شرکت ها و کارخانه جات در اولین اقدام نسبت به طراحی سایت به زبان آلمانی مینمایند. همچنین کارشناسان و مشاورین شرکت طراحی سایت وبیم نیز به شرکت های ایرانی پیشنهاد می نماید به علت ارتباط بین الملی شرکت ها در اولین انتخاب سایت اینترنتی شرکت ، کارخانه و هر مجموعه که نسب به آن می خواهند ارتباط برقرار نمایند را بررسی می نمایند و اطلاعات کسب می کنند و مجموعه ای برنده و به بهترین نتیجه می رسد که سایت خود را به زبان آلمانی طراحی نماید. و ارتباط مناسبی با شرکت مقابل برقرار نماید.

شرکت طراحی سایت وبیم نیز امکان طراحی سایت به زبان آلمانی را در مجموعه خود با متخصصین لازم فراهم کرده و به شما پیشنهاد می کند. اگر میخواهید حجم صادرات ، کسب کار و درآمد شما با کشور آلمان چندین برابر گردد با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا نسب به سفارش طراحی سایت به زبان آلمانی مشاوره های لازم خدمتتان ارائه گردد.

آلمان (به آلمانی: Deutschland) با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان (به آلمانی: BRD:Bundesrepublik Deutschland)، کشوری در قاره اروپا با پایتخت برلین است. آلمان از شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند مرز دارد.[۱] مساحت آن ۳۵۷۱۲۱٫۴۱ کیلومتر مربع است و با ۸۲ میلیون نفر، پرجمعیت‌ترین کشور اروپا است.

آلمان دارای یک بازار اقتصادی اجتماعی با نیروی کار مجرب، موجودی سرمایه بزرگ، سطح پایین فساد، و سطح بالا از نوآوری است. آلمان بزرگ ترین اقتصاد ملی در اروپاست و هم چنین جزو چهار تولید کننده بزرگ در سال ۲۰۰۹ است. بخش خدمات ۷۱٪ از کل تولید ناخالص داخلی، صنعت ۲۸٪ و کشاورزی ۱٪ است. به طور متوسط نرخ بیکاری در ماه مه در آلمان ۶٫۷٪ بوده‌است. عرضه نیروی کار نیز با کمبود روبرو بوده‌است و تعداد زیادی «کارگر مهمان» (گاست آربایتر “Gastarbeiter”) بویژه از ترکیه و یوگسلاوی سابق به کار گرفته شده‌اند. از ۱۹۹۰ کمبود نیروی کار در غرب کشور با مهاجرت از شرق، جمهوری دموکراتیک آلمان سابق، نیز مواجه شده‌است. با این حال نرخ متوسط بیکاری در این کشور با افراد نیمه کار به دنبال کار تمام وقت گرفته شده‌است. نرخ بیکاری غیر رسمی در این کشور در سال ۲۰۱۱ ۵٫۷٪ بوده‌است.

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب ، بهینه سازی سایت برای حضور در رتبه اول گوگل از خدمات حرفه ای وبیم میباشد. حتما با ما تماس بگیرید.