به نام خدا
طراحی سایت

طراحی سایت به زبان چینی

طراحی سایت به زبان چینیطراحی سایت به زبان چینی

با توجه به توسعه و افزایش روز افزون ارتباطات و روابط بین الملل بین شرکت ها ، کارخانه جات ، مجموعه های بازرگانی و صادرات در کشورمان با کشور آلمان بخاطر تجارت و صادرات ، تولیدات ، و آموزش از این رو جهت برقرار کردن ارتباط در اولین قدم، آشنایی با زبان آن کشور مقابل و تبلیغات ، ارائه اطلاعات لازم با زبان کشور آلمان است تا هرچه سریعتر و بهتر به نتیجه مطلوب رسید به همین خاطر اکثر شرکت ها و کارخانه جات در اولین اقدام نسبت به طراحی سایت به زبان چینی مینمایند. همچنین کارشناسان و مشاورین شرکت طراحی سایت وبیم نیز به شرکت های ایرانی پیشنهاد می نماید به علت ارتباط بین الملی شرکت ها در اولین انتخاب سایت اینترنتی شرکت ، کارخانه و هر مجموعه که نسب به آن می خواهند ارتباط برقرار نمایند را بررسی می نمایند و اطلاعات کسب می کنند و مجموعه ای برنده و به بهترین نتیجه می رسد که سایت خود را به زبان چینی طراحی نماید. و ارتباط مناسبی با شرکت مقابل برقرار نماید.

شرکت طراحی سایت وبیم نیز امکان طراحی سایت به زبان چینی را در مجموعه خود با متخصصین لازم فراهم کرده و به شما پیشنهاد می کند. اگر میخواهید حجم صادرات ، کسب کار و درآمد شما با کشور آلمان چندین برابر گردد با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا نسب به سفارش طراحی سایت به زبان چینی مشاوره های لازم خدمتتان ارائه گردد.

چین در سال ۲۰۱۳ دومین اقتصاد بزرگ دنیا پس از ایالات متحده بوده‌است. تولید ناخالص داخلی این کشور در این سال حدود ۹٫۴۶۹ تریلیون دلار بر اساس ارزش اسمی دلار و ۱۶٫۱۴۹ تریلیون بر اساس قدرت برابری خرید بوده‌است. سرانه تولید این کشور در همین سال ۱۱٬۱۸۶ دلار بر مبنای قدرت برابری خرید و ۶٬۹۵۹ دلار بر اساس ارزش اسمی بوده‌است که در هر دو حالت چین پس از حدود ۹۰ کشور (از ۱۸۳ کشوری که در فهرست صندوق بین‌المللی پول قرار دارند) قرار می‌گیرد.

جمهوری خلق چین از زمان بنیانگذاری در سال ۱۹۴۹ تا سال ۱۹۷۸ اقتصاد دستوری متمرکزی به سبک شوروی داشت. پس از مرگ مائو در ۱۹۷۶ و پایان انقلاب فرهنگی، دنگ شیائوپنگ و نسل جدید رهبران چین شروع به اصلاحات اقتصادی کرده و اقتصاد چین را به سوی نظام بازار سوق دادند. در این دوران اشتراکی‌سازی در بخش کشاورزی متوقف شده و مزارع خصوصی شدند. تجارت خارجی مورد توجه قرار گرفت. ساختار بنگاه‌های ناکارآمد دولتی تغییر اساسی پیدا کرده و بنگاه‌های زیان‌ده تعطیل شدند که این به بیکاری گسترده‌ای منجر شد.

اقتصاد چین امروزی یک اقتصاد بازار بر مبنای مالکیت خصوصی است. دولت هنوز بر بخش‌های استراتژیک زیربنایی اقتصاد همچون تولید انرژی و صنایع سنگین مسلط است اما سرمایه‌گذاری خصوصی به سرعت در حال افزایش است. از هنگام آغاز آزادسازی اقتصادی در سال ۱۹۷۸ چین یکی از بالاترین رشدهای اقتصادی را در دنیا داشته‌است. بر اساس آمار صندوق بین‌المللی پول رشد سالانه تولید چین از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۰ به طور میانگین ۱۰٫۵٪ بوده و بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۱ درصد رشد اقتصادی چین معادل مجموع درصدهای رشد اقتصادی کشورهای گروه ۷ (۷ کشور بزرگ صنعتی دنیا) بوده‌است.

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب ، بهینه سازی سایت برای حضور در رتبه اول گوگل از خدمات حرفه ای وبیم میباشد. حتما با ما تماس بگیرید.