به نام خدا
طراحی سایت

طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت داروخانه

images

داروخانه ها امروز بیشترین تجمع بیماران و مراجعه کنندگان شده و مخصوصا در شهرهای شلوغ و پرجمعیت همچون تهران ٬ تبریز ٬ مشهد ٬ اصفهان و شیراز به هر داروخانه ای مراجعه می نمایم باید چندین دقیقه حتی ساعتها باید منتظر پاسخگویی متخصص مربوطه باشیم . قابل توجه است که بیشتر مراجعه کنندگان برای پرسیدن و یا سوال جواب به داروخانه مراجعه می نمایند و یا منتظر داروهای ترکیبی می باشند که شاید ساعت ها برای آماده کردن آن زمان طول خواهد کشید از همین رو طراحی سایت داروخانه می تواند درصد کثیری از این تجمع ٬ شلوغی ٬ سوال و جوابها و انتظارها را کاهش و از بین ببرد.
طراحی سایت داروخانه می تواند امکانات مختلفی داشته باشد از جمله می توان به فروش اینترنتی دارو ٬ معرفی دارو های مختلف ٬ عوارض ناشی از استفاده داروها و امکانات مختلفی که باعث سهولت مراجعه کنندگان و کاهش مشکلات مراجعه کنندگان به داروخانه می شود .
داروخانه ها می توانند طراحی سایت خود را با ایده ها و راهکارهایی که شرکت وبیم پیشنهاد می نماید شروع کند از جمله امکانات سایت داروخانه می توان :
۱- معرفی داروها
۲- فروش دارو
۳- فروش لوازم بهداشتی و سلامتی
۴- معرفی پزشکان
۵- اطلاعات تماس
۶- اطلاع رسانی پزشکی
۷- اطلاعات دارویی
۸- اخبار و مقالات پزشکی
۹- راهکارهای پیامکی داروخانه
۱۰- استعلام داروهای موجود
۱۱- تبلیغات های پزشکی
۱۲- دانستنی های دارویی
جهت طراحی سایت داروخانه با مشاورین طراحی سایت وبیم تماس بگیرید.

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب ، بهینه سازی سایت برای حضور در رتبه اول گوگل از خدمات حرفه ای وبیم میباشد. حتما با ما تماس بگیرید.