به نام خدا
طراحی سایت

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

امروزه با فعالیت خبرگزاری ها٬ رسانه های مکتوب و آنلاین جهت انتشار اخبار با موضوعات مختلف از جمله اخبار روز جهان٬ اخبار حوادث و اخبار سمینار و خبرهای مختلف روز دنیا از طریق رسانه های دیجیتال و آنلاین در سطح اینترنت گسترش یافته .

افزایش بیش از اندازه کاربران اینترنتی برای مطالعه و اطلاع از اخبار مهم از جمله ورزشی ٬ سیاسی و اقتصادی از طریق سایت های خبری دیگر روزنامه های مکتوب را پشت سر گذاشته ٬ آمار کلی در کشور ایران نشان می دهد که نزدیک که به ۲۰ درصد کاربران و مراجعه کنندگان به سایت های خبری در سطح اینترنت می باشد. از این رو ایجاد و طراحی سایت خبری برای خبرگزاری ها ٬ نشریات ٬ روزنامه ها مجلات و رسانه های خبری یکی از ملزومات و پایه کار نشر خبر می باشد. همچنین خبرگزاری های مهم با ایجاد تلکس خبری در سایت خود ویژه خبرنگاران را برای هر چه بهتر انتشار اخبار از این مزیت استفاده می نمایند.

در طراحی سایت خبری به ۳ بخش باید دقت کرد که می توان به شرح زیر عنوان کرد:

طراحی قالب سایت

مدیریت و تجزیه سایت خبری

سئو و بهینه سازی سایت خبری

طراحی سایت وبیم با ارائه خدمات حرفه ای طراحی سایت خبری هم به سرویس خبری هم به صورت اختصاصی و سفارشی سایت خبری این امکان را به خبرگزار میدهد که به راحتی با مدیر خبرنگاران ٬ دسته هاس نا محدود خبر ٬ عکس خبری ٬ اخبار خود را درج و منتشر نمایند.

طراحی سایت خبری انجام شده توسط وبیم بر پایه مدیریت محتوای وردپرس که ذاتا خبری میباشد به کاربران ارائه میشود. از نمونه کارهای طراحی سایت خبری میتوان به سایت خبری ارتباط صنعت و سایت خبری هفت اشاره کرد.

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب ، بهینه سازی سایت برای حضور در رتبه اول گوگل از خدمات حرفه ای وبیم میباشد. حتما با ما تماس بگیرید.