به نام خدا
طراحی سایت

طراحی سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای

طراحی سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای

طراحی سایت آموزشگاه فنی و حرفه ایقرن ۲۱ به سمتی می‌رود که اکثر مشاغل به دانش و مهارتهای رایانه‌اى نیاز خواهند داشت. ورود به این عرصه به نوع جدیدی از آموزش نیاز دارد که با آموزش سنتی کنونی بخصوص آنچه هم اکنون در مراکز آموزشی ایران در جریان است همخوانی ندارد
شرکت فن اوری اطلاعات وبیم با بررسی نیازهای این مراکز از جمله طراحی سایت مدارس، طراحی سایت دانشگاه، طراحی سایت آموزشگاه و برگزار کنندگان دوره‌های آمادگی کنکور ، راه کارهای جامعی از قبیل معرفی مرکز، معرفی مدیران و اساتید، دوره‌های آموزشی، سرفصل‌های هر دوره، معرفی دانشجویان موفق، کارنامه آنلاین، اطلاعیه و اخبار، شهریه و ثبت نام اینترنتی، مشاوره تحصیلی، سمینار و همایش، بانک مقالات، کتابخانه الکترونیک و … را برای راه اندازی وب سایت این گونه مراکز ارائه می‌دهد.راهکار طراحی سایت مراکز آموزشی بر دو ستون سیستم مدیریت اطلاع رسانی هوشمند و مدیریت اجراء و آموزشی هوشمند سازی استوار می‌باشد. مراکز آموزشی استمرار فرایند یادگیری در خارج از مرکز و اطلاع رسانی پیرامون مرکز می‌باشد. از این رو در طراحی اینگونه سایت‌ها سعی بر آن خواهد بود که با آنالیز و تحلیل فرآیند‌ها به بهترین نتیجه در اجرای راهکار طراحی سایت مراکز آموزشی برسیم . طراحی سایت مراکز اموزشی به بسیاری از خانواده ها کمک می کند تا با معلمان و اساتید فرزندانشان در ارتباط بوده و از وضعیت تحصیلی انان اطلاع کامل داشته باشند .
طراحی سایت وبیم با توجه به نیاز های افراد سعی دارد تا بهترین بستر را برای هموطنان عزیز در دنیای مجازی فراهم اورد تا نهایت استفاده را از این امکانات ببرید.

جهت سفارش طراحی سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای  با ما تماس بگیرید

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب ، بهینه سازی سایت برای حضور در رتبه اول گوگل از خدمات حرفه ای وبیم میباشد. حتما با ما تماس بگیرید.