به نام خدا
طراحی سایت

خدمات سفارشی طراحی سایت

اگر قبلا طراحی سایت نموده اید و هم اکنون به خاطر عدم توانایی ، آموزش کم از محیط مدیریت سایتتان و یا دانش فنی کم در مدیریت سایت خود دچار مشکل هستید و یا به خاطر اشتباهی ساختار و ظاهر سایت خود را خراب کردید. می توانید فرم درخواست خدمات طراحی سایت را تکمیل و نیاز و درخواست خود را به طور کامل با اطلاعات کافی درج نمایید تا کارشناسان پشتیبانی طراحی سایت در وبیم بعد از بررسی، درخواست شما را برآورد هزینه نمایند و مشکلات شما را رفع نمایند.

همچنین اگر درخواست طراحی قالب برای سایت ، طراحی قالب سفارشی ، طراحی قالب برای وردپرس ، طراحی قالب برای جوملا و یا طراحی قالب برای سی ام اس های رایج دیگر و خدماتی از قبیل نصب وردپرس ، جوملا ، whmcs  و یا برنامه نویسی و طراحی ماژول برای سی ام اس های دیگر ، برنامه نویس درگاه بانکی برای هر یک از اسکریپت های رایج همچون وردپرس و جوملا ، اتصال سایت به وب سرویس های اس ام اس و پیامکی جهت ارسال اس ام اس در رخداد های درخواستی ، فارسی سازی قالب و پوسته های وردپرس ، جوملا ، اوپن کارت ، پرستا شاپ و دیگر خدمات در حوضه ی طراحی وب را از طریق فرم خدمات سفارشی طراحی سایت ثبت نمایید تا بعد از بررسی و امکان انجام آن درخواست های شما انجام گردد.

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب ، بهینه سازی سایت برای حضور در رتبه اول گوگل از خدمات حرفه ای وبیم میباشد. حتما با ما تماس بگیرید.