به نام خدا
طراحی سایت

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزانطراحی سایت ارزان

قیمت و هزینه برای مجموعه ها و شرکتی های تازه تاسیس و یا کوچک که میخواهد سایت راه اندازی نمایند مهم است و یا اشخاص که میخواهند سایت شخصی طراحی نمایند نکته قابل توجهی میباشد.

لذا طراحی سایت به قیمت ارزان و با امکانات خلاصه و مفید بهترین گزینه برای این درخواست ها میباشد. به همین خاطر شرکت طراحی سایت وبیم سرویس ها وبسته های طراحی سایت ارزان تدارک دیده که از هرلحاظ مناسب بودجه و امکانات شرکت ها، اشخاص ، مجموعه های تولیدی، کارخانه ها، وکلا، مهندسین، پزشکان که در شروع کار خود هزینه کمی برای طراحی سایت اختصاص داده اند.

وبیم با ارائه بسته طراحی سایت ارزان برای مشتریان طراحی سایت که میخواهند با کمترین هزینه و مبلغ کم به یک سایت ایده آل و مناسب و در سریع ترین زمان دست یابند این سرویس را مناسب میداند و تدارک دیده. مشتریان عزیز میتوانید از لینک تعرفه طراحی سایت مشخصات ، امکانات و شرایط خرید سرویس طراحی سایت اطلاع یابند.

مشتریان طراحی سایت ارزان در سال اول هیچ هزینه ای از بابت هاست و دامنه (ir) نداره و رایگان میباشدو سال بعد با هزینه اندکی قابل تمدید میباشد. سال بعد فقط هزینه میزبانی و خدمات پشتیبانی اخذ میگردد.توضیح این نکته خالی از لطف نیست که شما باید آینده وهدف خود را از طراحی وب سایت مشخص نمایید تا بعد ها به مشکل نخورده و هزینه های مجدد ننمایید. لذا این بسته ها مناسب افرادی هستند که صرفا میخواهند سایتی ساده، کارآمد، مفید و قابل استفاده در روابط کاری و قابل مدیریت توسط خودشان به راحتی باشد و درآینده برنامه گسترش اختصاصی و سفارشی نداشته باشند. در غیر این صورت باید از بسته های شرکتی و طراحی سایت حرفه ای و یا طراحی سایت سفارشی استفاده نمایند.

از جمله ویژگی های طراحی سایت ارزان میتوان:

  • طراحی سایت در سریعترین زمان ممکن ( ۲ الی ۷ روز کاری)
  • دارای محیط مدیریت کاملا فارسی
  • دارای محیط مدیریت آسان
  • هسته مدیریت وردپرس
  • امکان تغییر و ویرایش برای مدیر سایت
  • امکان افزودن بی نهایت صفحه , عکس , منو و مطلب
  • امکان مدیریت صفحات و منو برای مدیر سایت
  • دارای ضمانت برگشت هزینه خدمات تا ۷ روز
  • ۳۰۰ قالب سایت گرافیکی جذاب، بروز دنیا

سفارش طراحی سایت ارزان

 

طراحی سایت پایه

نام سرویس : سرویس ارزان توضیحات:

طراحی و اجرا

میزبـــــــانی : ۵۰ مگابایت
دامنـــــــــه : دامنه IR رایگان
پشتیبــــانی : فقط سامانه پشتیبانی یکساله رایگان
قــالــــــــب : ۲۴ قالب گرافیکی
زمان تحویل : ۲ روز کاری
هزیـــــــــنه : ۹۹,۰۰۰ تومان
مشـاهده قــالب و سفـــارشمقایسـه و مشاهـده امکانات

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب ، بهینه سازی سایت برای حضور در رتبه اول گوگل از خدمات حرفه ای وبیم میباشد. حتما با ما تماس بگیرید.