به نام خدا
طراحی سایت

موفقیت یک سایت اینترنتی

موفقیت یک سایت اینترنتی

همیشه بهترین سایت ، بهترین سیستم ، بهترین برنامه نویسی و یا بهترین طراحی باعث موفقیت یک سایت اینترنتی نمیشود.در طراحی سایت سعی کنید ابتدا باید هدف از ایجاد ، مخاتبان سایت و جامعه هدف سایت کاملا مشخص شود.
این نکته یادتون باشه که نداشتن سایت بد بهتر از داشتن یک سایت نامناسب و بد است.
هر زمانی سادگی راز اول موفیت یک سایت اینترنتی میباشد.
باز هم این نکته رو یادتون باشه:
اینترنت و استفاده از سایت های اینترنتی در کشور ما سن زیادی ندارد. همین چند سال پیش بود بود که با خطوط آنالوگ دایلاپ ، با کارت های شارژی اینترنتی به اینترنت متصل میشدیم. خبر از تماشای ویدئو ، خبر از سرعت های بالا ، خبر از سایت های خاص فروشگاهی ، اصلا خبر از خرید های اینترنتی نبود.
چند سال قبل تر از آن هم جای هیچ بحثی نیست .
از این رو هنوز تعامل اکثریت مردم و سواد کامل از استفاده از سایت های اینترنتی کامل نشده ونیاز به کاملتر شدن دارد. و در این اوضاع سایتی موفق است که بتواند با کمترین پیچیدگی و در اوج سادگی ارتباط خود را با کاربر و مخاطب خود برقرار نماید.
این سوال را همیشه قبل از طراحی سایت از خودتان بپرسید. اگر شما طراح یک سایت هستید این سوال را قبل از طراحی یک سایت بپرسید.
برای کی میخوام سایت طراحی کنم؟
در جواب این سوال شاید اقداماتی انجام شود که حداقل ۸۰ درصد از موفقیت سایت شما تضمین شده است.
طراحی گرافیک سایت شما ، برنامه نویسی سایت شما و پارامترهای مختلف سایت شما در گرو این جواب هست. حتی صرف مقدار هزینه که برای بیشتر افراد از موفقیت سایت برایشان مهم است را میتوان از این جواب بهش رسید.
بهتون توصیه میکنم هر شرکت طراحی سایتی را برای طراحی سایت خود انتخاب نکنید. سعی کنید قبل از انتخاب شرکت طراحی سایت خود نمونه کارهای آن مجموعه را بررسی و مطالعه نمایید. منتظر پیشنهاد کارشناسان آن شرکت باشید که در چه حد موفقیت کاری شما را در نظر گرفته اند.
در آخر سایت خود را با بهینه سازی و سئو بیمه بازدید مشتری کنید.
سایت شما نیاز به دعوت نامه دارد، سئو و بهینه سازی دعوت نامه سایت شما میباشد.
منبع: طراحی سایت وبیم

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب ، بهینه سازی سایت برای حضور در رتبه اول گوگل از خدمات حرفه ای وبیم میباشد. حتما با ما تماس بگیرید.