به نام خدا
طراحی سایت

طراحی سایت برای انتخابات مجلس دهم

شرکت طراحی سایت وبیم مفتخر است که با طراحی سایت برای بیش از ۵۰ نماینده مجلس و ۱۲۰ سایت شخصی که ویژه کاندیدا ها و نامزدهای انتخابات دوره ی دهم مجلس شورای اسلامی انجام گردیده و پیشتاز در امر تحقق انتخاباتی پرشور در سال ۱۳۹۴ که انتخابات دور ۱۰ مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه برگزار خواهد شد باشد.

شرکت طراحی سایت وبیم طی این خبر و اطلاع رسانی آمادگی خود را جهت طراحی و راه اندازی وب سایت برای کاندیدا و نامزد ویژه تمامی کاندیدا ها ، نامزدها ، اقشار و احزاب مختلف سیاسی که با معرفی نماینده های خود برای حضور در انتخابات حاضر خواهند شد و یکی از مهمترین روش های تبلیغاتی ، اطلاع رسانی و معرفی نامزد خود به اقشار مختلف مردم طراحی و راه اندازی سایت برای نامزد و کاندیدای مورد نظر خواهد بود را اعلام میدارد.

با توجه به اینکه شرکت وبیم چندین ماه قبل با بررسی ، مطالعه و کار فنی بسته های طراحی سایت ویژه انتخابات مجلس دهم را برای نمایندگان ، کاندیداها و نامزد های محترم تدارک دیده از این رو کاندیدا ها و ستادهای تبلیغاتی نامزدهای محترم نگران کمبود زمان ، کمبود تخصص فنی و یا کمبود هزینه نباشند.

سرویس های تدارک دیده شده برای کاندیداها و نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از جمله ویژگی های زیر:

  • ارزان و مناسبترین قیمت
  • طراحی و راه اندازی در سریع ترین زمان ممکن “۵ روز کاری”
  • امکان مدیرت آسان توسط افراد غیر متخصص
  • محیط مدیریت فارسی و روان
  • آموزش و پشتیبانی رایگان

نامزد ها ، کاندیدها ، مدیران ستادهای تبلیغاتی در کل کشور میتوانند جهت سفارش و مشاوره و اطلاع از هزینه سرویس مورد نظر یا با شماره های ۳۵۵۷۴۹۰۷-۰۴۱ و یا با فرم سفارش طراحی سایت ، درخواست سفارش طراحی سایت برای کاندیدای انتخابات مجلس را به شرکت ارسال نمایند تا در اسرع وقت با آنها تماس برقرار شود.

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب ، بهینه سازی سایت برای حضور در رتبه اول گوگل از خدمات حرفه ای وبیم میباشد. حتما با ما تماس بگیرید.